2017 TREK

TREK בשונה מלא מעט מותגי אופניים, היא חברה פורצת דרך בכל הקשור לשילוב טכנולגיה ופטנטים חדשים בתחום האופניים, ללא ספק השנה טרק הביאו לרוכבים "צעצועים" חדשים שהולכים לטרוף מחדש את הקלפים בענף הרכיבה.  דגמי השיכוך מלא הראשונים שנחתו אצלנו בחנות עונים על הקריטריונים של כל רוכב שמבין עניין ולא רק הולך אחרי העדר.
TREK שמים דגש על אמינות הרכיבים, ביצועיי האופניים ומביאה את היתרונות של אופני הקצה התחרותיים שלה גם לדגמי הכניסה, כך שכל רוכב יכול להשיג היום אופניים בתקציב שלו ולהרגיש שהוא רוכב על מכונת מירוצים.

אם לא תרכבו על אופני TREK, לא תבינו מה הופך אותם לאופני השטח הטובים בעולם

להלן פירוט השיכלולים שתמצאו באופניים של TREK

STRAIGHT SHOT DOWNTUBE
טכנולוגית יצור חדשה לשלדות אופני הרים, המקצרת את הצינור התחתון (DOWN TUBE) ובכך מביאה לשיפור הקשיחות ולגילוח משקל.

KNOCK BLOCK FRAME DEFENSE
מערכת סט היגוי המונעת מהכידון לפגוע בצינור העליון בשלדה ובכך שומרת עליה.

מתלה ABP עם FULL FLOATER
השימוש בזרוע הצפה (FULL FLOATER) מאפשר כיול מדויק ואיכותי יותר של הבולם האחורי, לשיכוך טוב ועקבי בכל תנאי השטח, ולביצועים טובים יותר.

חוליית נדנדה EVO LINK
 שימוש בחוליית נדנדה מסוג EVO LINK העשויה יציקה אחת ממגנזיום, משפרת את קשיחות המתלה ומפחיתה גמישות ואיבוד אנרגיה.

BOOST 110/148
 הסטנדרט החדש לצירי הגלגלים, טכנולוגית BOOST החדשה – מרווחת את ציר הגלגל הקדמי ל-110 מ"מ ואת ציר הגלגל האחורי ל-148 מ"מ. שדרוג זה משפר את קשיחות הגלגליםם ומאפשר היגוי מדויק יותר ושליטה טובה יותר, אך בנוסף- מאפשר את קיצור תומכות השרשרת לטובת בסיס גלגלים קצר יותר וקשיח יותר, ומאפשר שימוש בצמיגים רחבים יותר הודות לשיפור מרווח הבוץ.

MINO LINK
 עוד תוספת מעניינת ל-TOP FUEL, אשר הגיעה מהדגמים בעלי המתלים הארוכים יותר. זוהי חוליה המאפשרת את שינוי זווית הראש ב-1/2 מעלה והגבהת הציר המרכזי, להתאמה של האופניים לסגנון הרכיבה המועדף עליכם ותוואי שטח שונים.

CONTROL FREAK
כיום, כאשר ניתן לעשות שימוש במערכת הילוכים מכאנית או חשמלית, לחווט עם או בלי מעביר קדמי, להשחיל כבל נעילה לבולם האחורי וכבל שליטה לעמוד המושב המתכוונן, יש הרבה מאוד דרכים לחיווט אך רק פתרון אחד ופשוט- CONTROL FREAK. פתרון זה מאפשר חיווט פנימי של כל קומבינציה אפשרית, תוך שמירה על מראה חלק ונקי.

אז מה הגיע אלינו?
טרק השיבו לחיים אחרי מספר שנים את סדרת הקצה ה- TOP FUEL ,
לאחר שבמשך שנים רבות שלטו בזירה התחרותית העולמית בקטגורית ה-XC, ה-TOP FUEL חוזרים בגדול, עם עדכונים וחידושים שהופכים אותם לאופני ה-XC עם מהלך 100 מ"מ המהירים ביותר שנראו!

TREK TOP FUEL 8 – הם הדגם הפותח בסדרה המדוברת של עולם ה-XC/מרתון. הם יתאימו לרוכבים המחפשים אופניים עם מהלך מתלים קצר לטובת רכיבות ארוכות ומהירות.

TREK TOP FUEL 9 – הם אופני XC/מרתון מאלומיניום קלי משקל, מהירים מאוד ועם אבזור שלא מבייש אופני תחרות יקרים בהרבה!

TREK TOP FUEL 9.8 – הדגם הזה מהווה את השילוב הנכון בין שלדת קרבון איכותית וקלילה, וחבילת חלקים מושלמת למירוצים או סתם לרכיבה של כיף ביער.

בנוסף לסדרת הקצה החדשה תוכלו למצוא אצלנו את סדרת הFUEL EX החדשה:

FUEL EX 5 – אופני הכניסה של טרק לקטגוריית השיכוך המלא, גלגלי 29 אינץ' שגורמים לאופני השבילים האלו לרחף מעל מהמורות, לגמוע מרחקים ולטפס בקלילות.

FUEL EX 7 – בדגם זה קופצים מדרגה בזכות מס' שידרוגים לעומת הEX 5.
שיכוך קדמי של ROCK SHOX ושיכוך אחורי של FOX, גלגלי 29" BOOST טיובלס רדי ועוד.

FUEL EX 8 – לא סתם הם נחשבים לאחד מאופני השטח הטובים בעולם, הדגם החדש מצוייד בצירי גלגלים חדשים -BOOST, המאפשר שימוש בצמיגים רחבים יותר לשיפור האחיזה. בולם אחורי FOX RE:aktiv החדש והייחודי ,מוט אוכף מתכוונן וזו רק ההתחלה…

TREK FUEL EX 9 – החדשים הם אופני שבילים רציניים לרוכבים מיומנים!

TREK FUEL EX 9.8 – הם שלב אחד לפני אופני החלומות שלכם!

פורסם בקטגוריה אופני TREK - ארה"ב, חדשות, שיכוך מלא 27.5", שיכוך מלא 29". אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.