גריפ ERGON GC2

גריפ ERGON GC2

הארגון GC2 מציע משטח רחב ונוח לתמיכת כף-היד.
הוא מורכב משני סוגי גומי וטבעת אלומיניום לאבטחה. בגריפ זה יש תוספת של קרן מאלומיניום יצוק המשולבת לתוך הגריפ. אותה טבעת המאבטחת את הגריפ אל הכידון מאבטחת גם את הקרן. את הקרן ניתן למקם בכל זווית ללא קשר לזווית הגריפ עצמו וכך להגיע להתאמה הטובה והנוחה ביותר עבור הרוכב.

מכיוון שהקרן היא חלק מהגריפ וגם היא מעוצבת בצורה ארגומטרית, שטח התמיכה של הקרן הוא רחב. למעשה אותו חלק התומך בכף-היד בצורה הרגילה, משמש כחלק מהקרן ומאפשר להניח את היד בנוחות שאין לשום קרן אחרת.

gc2

  • רקע

חברת ארגון (Ergon) שמה לה למטרה לפתח מוצרים תחת המוטו של ארגונומיות. כחלק מהאסטרטגיה הכללית של החברה, היא שמה את הרוכב במרכז המחקר והפיתוח של מוצריה.

מחקרים מראים שיותר מ 90% מהרוכבים סובלים מאי נוחות בשעת הרכיבה למרות זאת אופניים ומכלולים איכותיים. אי נוחות זו פוגעת יותר מכל דבר בהישגים ובהנאה שברכיבה. מוצרי Ergon אמורים לעזור לרוכב ולהיות חלק ממנו. כך מתכננים בארגון את הגריפים בשלבי הפיתוח.

חברת ארגון פיתחה את הגריפ הראשון שלהם במטרה ברורה – לתת מענה לכל אותם רוכבים הסובלים מאי נוחות בכף היד בשעת הרכיבה – כולל הרדמות אצבעות, כאבים בכף היד, כאבים בשורש כף היד ועוד בעיות הנובעות מתנוחות יד לא נכונות וחוסר תמיכה. עם הזמן, קו הגריפים התרחב וכיום הוא כולל גריפים למגוון רחב של סגנונות רכיבה.

פורסם בקטגוריה אביזרים לאופניים, גריפים , אוכפים ומוטות אוכף, ציוד נלווה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.