גריפ ERGON GP1

גריפ ERGON GP1

הארגון GP1 הינו הגריפ הראשון, המקורי ועדיין מהווה את הסטנדרט המוביל לגריפים. גריפ זה מציע תמיכה נרחבת בדיוק במקום בו רוב יצרני הכפפות מוסיפים ריפוד וג'ל כדי לנסות לתת מעט יותר נוחות.

הגריפ של ארגון נותן ליד שטח רחב ונוח לנוח עליו. כך ניתן להשתמש בכפפה עם הרבה פחות ריפוד, אם בכלל וליהנות מנוחות משופרת לאין ארוך.

הגריפ בנוי משני סוגי גומי – האחד קשיח ומהווה את רובו של הגריפ, והשני רך ומחוספס במרכז המקנה ליד, או לכפפה, אחיזה טובה ותמיכה עם בלימת זעזועים טובה יותר.

הגריפ מאובטח לכידון ע"י טבעת אלומיניום הנסגרת בעזרת בורג אלן 4מ"מ נוח לגישה. כך ניתן להשאיר את הטבעת מעט משוחררת כדי להחליק את הגריפ לזוית הרצויה ולהדק עד למציאת התנוחה הנוחה ביותר לרוכב – גם אחרי ההגעה לשטח.

gp1_lb_0_perspektivethumbnail

  • רקע

חברת ארגון (Ergon) שמה לה למטרה לפתח מוצרים תחת המוטו של ארגונומיות. כחלק מהאסטרטגיה הכללית של החברה, היא שמה את הרוכב במרכז המחקר והפיתוח של מוצריה.

מחקרים מראים שיותר מ 90% מהרוכבים סובלים מאי נוחות בשעת הרכיבה למרות זאת אופניים ומכלולים איכותיים. אי נוחות זו פוגעת יותר מכל דבר בהישגים ובהנאה שברכיבה. מוצרי Ergon אמורים לעזור לרוכב ולהיות חלק ממנו. כך מתכננים בארגון את הגריפים בשלבי הפיתוח.

חברת ארגון פיתחה את הגריפ הראשון שלהם במטרה ברורה – לתת מענה לכל אותם רוכבים הסובלים מאי נוחות בכף היד בשעת הרכיבה – כולל הרדמות אצבעות, כאבים בכף היד, כאבים בשורש כף היד ועוד בעיות הנובעות מתנוחות יד לא נכונות וחוסר תמיכה. עם הזמן, קו הגריפים התרחב וכיום הוא כולל גריפים למגוון רחב של סגנונות רכיבה.

פורסם בקטגוריה אביזרים לאופניים, גריפים , אוכפים ומוטות אוכף, ציוד נלווה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.